Dit is de lokale website van Univé Oost Mijn Univé Bel 088 3300 300 Maak een afspraak

Voor Elkaar

Online Magazine Univé Oost

Bekijk hier alle edities van het Online Magazine 

Univé Oost brengt ieder kwartaal haar eigen online ledenmagazine uit. Benieuwd naar wat wij allemaal te vertellen hebben? Klik op de paarse buttons en lees de indrukwekkende verhalen van onze leden en medewerkers. Laat je inspireren door al het moois!

Voor Elkaar, wintereditie, Nr. 2 - december 2020

In dit magazine bereiden we jou graag goed voor op de winter met een aantal waardevolle tips, maken wij onze leden blij met een gratis film én ontdek je wie de winnaars zijn van het Univé Oost Fonds 2020.

Voor Elkaar, herfsteditie, Nr. 1 - Oktober 2020

Univé Oost heeft haar eigen online ledenmagazine gelanceerd! . In het magazine bereiden we jou ook graag goed voor op de herfst met een aantal waardevolle tips én vertellen wij hoe je van jouw huis een veilig thuis maakt. Pak een kop koffie, thee of warme chocomelk en laat je inspireren door de verhalen in het magazine. Fijne herfst!